Ankara
 
www.dmi.gov.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 

 

 

 


 

GİRİŞİM    1981  yılında  Hasan  Hüseyin DURSUN  tarafından  bir  şahıs   firması  olarak  kurulmuştur.  1991  yılında  GİRİŞİM   Planlama, Danışmanlık, İnşaat, Taahhüt, Ticaret ve Sanayi   Limited Şirketine   dönüştürülerek  tüzel  kişilik   kazanmıştır.  Kuruluşundan  beri   müşavirlik  hizmetlerini  başarı  ile  yürütmüştür.  Müşterilerimize  verdiğimiz  hizmetlerimizde   kalite,  profesyonellik, güven  ve  müşteri  memnuniyeti  ana  ilkelerimizdir. Bu zamana   kadar  tüm  Türkiye’de  yüzlerce   yatırımcıya  müşavirlik  hizmetleri   verilmiştir. 

GİRİŞİM olarak danışmanlık ve yatırım projeleri ile Türk Sanayiine hizmet vermekteyiz. GİRİŞİM olarak nitelikli deneyimle, hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimize etkin ve değer katıcı çözümler sunmaktayız.

Şiketimiz,  Tekstil, Ahşap Yapı Elemanları, Altyapı, Gıda, Tarım Ürünleri, Cam, Çimento, İnşaat, Spor, Turizm, Sağlık, Ağaç işleri, Tersane ve Enerji sektörlerinde ülkemizin önde gelen kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vermiştir.

Hizmetin, güven kazanma ve bu güvenin sürekliliğini sağlama temeline dayalı olduğunun bilincindeyiz. Bundan dolayı GİRİŞİM olarak öncelikli görevimiz, iletişim kurduğumuz tüm kişi ve kurumların güvenini kazanmaktır.

Şirketimizin  ana   teması  GÜVEN   ve  MÜŞTERİ   MEMNUNİYETİ    olmuştur. 

Yürüttüğümüz projelerde mühendislik bilimlerinin analitik yaklaşım tarzının yanında, sosyal ve ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak pazardaki şartlara hızlı ve güçlü tepki verecek pratik çözümler üretmekteyiz.

Hizmet üretildiği anda tüketilir, fakat doğru hizmet sunulursa etkisi kalıcıdır. Amacımız öncelikli olarak uygulanabilir, ekonomik, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunmaktır.

 

 

 

© Girişim Danışmanlık, 2009